Wywóz ziemi

Wywóz ziemi - Kraków

Wywóz ziemi to kolejna z oferowanych przez nas usług. Często przy pracach budowlanych i ogrodowych konieczne jest pozbycie się jej nadmiaru. Sposobem na szybki i łatwy recykling zbędnego gruntu jest wynajem specjalnego kontenera. Dzięki takiemu rozwiązaniu ziemia może być ponownie użyta w innym miejscu, np. do wyrównania terenu lub pod uprawę roślin.

Kiedy warto zamówić wywóz ziemi?

Najprostszym przykładem, kiedy zleca sie wywóz ziemi, są wykopy pod fundamenty. Również planując aranżację ogrodu, budowę oczka wodnego lub basenu musimy wziąć pod uwagę potrzebę zniwelowania różnic poziomu terenu oraz wykopania odpowiednio głębokiego dołu. W takich przypadkach wynajęcie kontenera będzie idealnym rozwiązaniem na składowanie nadmiaru ziemi. Często przy takich pracach musimy się także liczyć z koniecznością wywozu odpadów zielonych, takich jak korzenie drzew i krzewów, które wykopujemy wraz z gruntem. Zatem, w przypadku chęci pozbycia się ziemi z posesji czy placu budowy, warto rozważyć zamówienie kontenera na ziemię w naszej firmie.

Jak wynająć kontener na ziemię?

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i powiesz na kiedy i w jakiej ilości potrzebujesz wynająć kontener. Podstawimy go pod wskazany adres, zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. W razie potrzeby przywieziemy i odbierzemy go nawet w ciągu jednego dnia roboczego.

Zapraszamy do kontaktu i poznania oferty wywozu gruzu.

Zadzwoń: 504-933-168, 578-437-909

Zamów kontener lub uzyskaj poradę