Wywóz gruzu

 

Wywóz gruzu: kontenery na odpady budowlane 

 

Podstawiamy kontenery na gruz pod wskazany przez klienta adres. Mogą one zostać wynajęte na okres kilku dni, co stanowi usługę standardową. Jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy również inne opcje. Pośród nich znajduje się możliwość wynajęcia naszego kontenera na dłuższy, niezbędny do załadunku czas. Możliwe jest również podstawienie go rano i zabranie wieczorem lub załadunek na poczekaniu, gdy będzie on ładowany w ciągu 30 minut postoju samochodu. Zamawiając kontener z przeznaczeniem na gruz, klient powinien jednak dokładnie wiedzieć, co może się w nim znaleźć.

Co można wrzucić do kontenerów na gruz

Nie wszystkie odpady mogą zanieść się w kontenerze na gruz. Ma to bezpośredni związek z późniejszą utylizacją i wywozem jego zawartości. W przypadku kontenerów gruzowych umieszcza się w nich odpady budowlane: cegły, beton, ceramikę. Wszystkie te elementy mogą być ze sobą zmieszane. Chodzi tu o gruz, który powstaje w wyniku wyburzania czy usuwania np. części budynków. Do kontenera na gruz nie wolno wrzucać folii, drewna, styropianu i tym podobnych odpadów.

   

Korzystna cena wywozu gruzu

Pośród materiałów zbieranych w kontenerach czysty gruz jest najczęściej najtańszy jeśli chodzi o wywóz. Spowodowane jest to faktem, że jego utylizacja nie jest droga, i jeśli nie został zanieczyszczony, a w kontenerze nie znajdują się dodatkowe elementy, to po rozdrobnieniu można go z powodzeniem powtórnie wykorzystać np. w charakterze kruszywa budowlanego, do podsypania drogi czy w innych celach.  

Zadzwoń: 504-933-168, 578-437-909

Zamów kontener lub uzyskaj poradę